Banyo Tıkanıklığı Açma

klozet-tikanikligiBanyo Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır

Banyo yaparken şampuan köpükleri banyonun fayanslarında birikir ve kötü bir leke oluşturur aynı zamanda giderlerin akışında sorun varsa daha da tıkanmasına sebep olur banyo tıkanıklığı açma metotların da  en çok kullanılan sıcak su dökme ya da lavabo açıları kullanma olurdu.banyo tıkanıklığı açma sadece şampuan, sabun köpüklerinden oluşan tıkanmalar olmuş olsaydı evet bu metotlar açardı fakat banyo tıkanıklığı açma da sadece bunlar çıkmaz saçlar borulara dolanı ve şampuan  sabun köpükleri vücuttaki kirler saçlara dolanarak kalıplaşmaya bir beton yığını gibi sertleşmeye başlar buda banyo tıkanıklığını açmada zorlaştırır. Bazen de moloz atıklarının birleşmesi ile belirli bir noktada oluşan boru tıkanıklığı ile bu molozların çevresine dolaşan saçlar banyo tıkanıklığını açmada zorluk yaratır.

Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma

Evde uyguladığınız sıcak su, lavabo açıcılar, çamaşır suları, por çöz, tuz ruhu gibi metotlar bir işe yaramaz. Sizin hayatınızı zorlaştırır. Hafif açılır gibi olur, ilk banyoda tekrar tıkanıklık başlar. Su gitmez  ve banyo sürekli kirli kalır. İstediğiniz kadar temizleyin atık sular girmediği sürece banyonuz kalan su birikintisi ile pis görünür ve koku yaymaya başlar. Belki basit gibi görünen bir sorun sizin evin pis kokmasına ve temizliğinizi tam yapamamanın rahatsızlığı ile sorun yaşatmaya başlar yani banyo tıkanıklığı açıcılığını yapmadığınız takdirde rahat edemeyecek hale gelirsiniz.Artık bir uzamandan yardım almaya karar verirsiniz ve bir tesisatçı çağırırsınız, banyo tıkanıklığı açma da tesisatçı banyodaki fayansları kırmaya başlar ve evde gerçek bir inşaat işlemi başlar çünkü tesisatçı tıkanıklığın nerede olduğunu öğrenene kadar banyo tıkanıklığı açma da fayans kırma işlemi başlar ve tıkanıklık bulunur çözülür. Banyo tıkanıklığınız açılmış olur fakat ortalık tam bir inşaat halinde pislik içinde ve kir koku etrafa daha kötü bir görünüm sunmaktadır hatta bazılarımız bu işlemi yaptırdığımıza pişman bile olmuşuzdur. Arkasından hemen banyo tıkanıklığı açmak için çağırdığımız tesisatçının açtığı fayansları geri takacak ortalığı eski haline getirecek bir usta yani fayansçı çağırmamız gerekecek yani bu işlemler bizim banyo tıkanıklığı açma da ki yaşadığımız sorunlar banyo tıkanıklığını açmamızda yaşayacağız işlemler bunlar.

Robotla Banyo Tıkanıklığı Açma

Artık bu işlemlere son banyo tıkanıklığını açtırmak için onca zahmete ve inşaat haline girecek durumlara son veren son teknoloji olan robot sistemi var. Sizlerde bu teknolojiden yararlanarak banyo tıkanıklığınızı açmak için onca zahmet yerine sadece robot teknolojisinde kullanılan kamera sistemi ile tıkanıklığın nerede olduğunu keşfedip fayanslarınızı kırmadan kolayca açılmasını izler etrafa saçılan kokunun olmamasını ve mikropların yayılmadan banyo tıkanıklığınızın açılışı bir günde nasıl ortadan yok olduğunu görürsünüz. Artık çözümü kolay olan banyo tıkanıklığı  sorun olmaktan çıkıyor gününüzün çoğunu ya da günlerinizi vermenize gerek kalmadan sorunu ortadan robot sayesinde kaldırıyorsunuz. Sizler de eş dost çevrenizde bu sıkıntılardan şikâyet eden çevrenize ben çayımı içerken robot sistemi ile banyo tıkanıklığımı açtırdım etrafa koku mikrop yayılmadan çok kolay oldu fayanslarım kırılmadı deyip onlara sizin  yaşadığınız rahatlığı önerip  onlarında rahat etmesini sağlarsınız. Robot sistemi ile banyo tıkanıklığınız tespit edilip sorun ortadan kaldırılır kolayca çözülür bu son teknoloji banyo tıkanıklığını açar lavabolarınızı açar ve borularınızı temizler.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s