Hyundai Motorlu Testere

hurrem_sultan_hamam_otu_yagi_1

Dünyanın Önde gelen markalarından biri olan Hyundai, Turbo Motorlu Testerereyi sizin için yeniden dizayn etti. Çift çıkışlı egzoz yapısıyla “Hyundai Turbo 650 ”, motor performansını %25’e kadar arttırken, çalışma verimini en üst seviyeye taşır. Bu sayede motor sert ve zorlu işlerde dahi gücünü korur

Hyundai, yeni model testeremizi sizin için 46 cm boyunda Hyundai pala ve Hyundai marka zincir ile donattı. 3,25 – 36 diş Hyundai zincir, Hyundai Turbo’ya uyumluluğu ve kalitesi Dayanıklılığı sayesinde testerenizin ömrünü uzatır. Hyundai Turbo Motorlu Testeremiz 52 CC motor hacmi sayesinde en zor işleri kolaylıkla yapmanızı sağlar ve Sizi asla yolda bırakmaz.

En Yeni nesil özel tasarımı, ergonomik ve dengeli tasarımı sayesinde kesim esnasında kullanıcının konforu Düşünerek dizayn etmiştir.

Her zaman söylediğimiz gibi Hyundai ezber bozmaya devam ediyor. Zincir koruyucu sayesinde, çalışırken zincirin atmasına ve zincir kopmalara karşı kullanıcının güvenliği en üst düzeydedir.

Kesinlikle garantisiz – faturasız ve markasız ürünleri alarak paranızı sokağa atmayın.
Hava filtre kapağında yer alan kabartmalı “HYUNDAI” logosu ile ürün taklitlerinden kolayca ayırabilirsiniz

Hyundai Turbo motorlu testerenin dış yüzeyi Magnezyum Alışımlı olup her türlü zorlu doğa koşullarına dayanıklı gövde tasarımına sahiptir. Starter kapağı ve Gövde kısmı magnezyum malzemeden yapılmıştır. En zor şartlarda bile sağlamlığını korur.Sizi Asla yolda bırakmaz.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Türkiye geneline yayılmış geniş yetkili servis ağı ile satış sonrasında desteği de en iyi şekilde sağlayabilmektedir.

BİTMEDİ ! Üstelik ilk kurulum hediyemiz.
Ürün ile birlikte teslim alacağınız ücretsiz ilk kurulum kuponu ile en yakınınızdaki yetkili servise götürerek herhangi bir ücret ödemeden kullanıma hazır hale getirebilir, gerekli kullanım eğitimini alabilirsiniz.

Hyundai Turbo motorlu testere 500 TL yerine sadece 350 TL’ye sizin olabilir. Ürünümüzü kapıda peşin ödeme ile alabileceğiniz gibi; peşin fiyatına, kredi kartlarına taksitle de alabilirsiniz.

2012 – 2013 motorlu testere sezonunda satış rekorları kıran Hyundai Motorlu Testereyi tasarlayan Hyundai mühendisleri, tüm müşterilerimize ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder.

GARANTİLİ SATIŞ SİTESİ:

Hyundai Motorlu Testere
Motorlu Testere
Testere
hunday motorlu testere

hurrem_sultan_hamam_otu_yagi_1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s